Text Box:   گروه درمانی پزشکی فوق تخصصی تندرستی با استفاده از جمعی از برترین پزشکان متخصص و فوق تخصص علوم پزشکی در استان البرز و به منظور ارائه خدمات کاملا تخصصی در هر یک از این حوزه ها تاسیس و در خدمت هم میهنان عزیز در استان البرز می باشد.

  بهره گیری از مزایای این گروه ، ارمغانی است که می تواند موجبات افزایش رضایت هر چه بیشتر بیماران و همشریان این استان را به ارمغان آورد. دسترسی سریع به متخصصین و پزشکان فوق تخصص، بهره گیری از نرخ های پایین برای برخی از خدمات کلینیکال و پارکلینیکی ، در دسترس بودن و نزدیکی به همشهریان تنها مجموعه ای است از ارزش افزوده این گروه درمانی به عنوان کلینیک فوق تخصصی که در حال حاضر می توان بر شمرد.

   برترین تجهیزات و امکانات تخصصی در حوزه درمان ، خدمات کلینیکی و خدمات پاراکلینیکی یکی دیگر از مزایای این مجموعه کاملا تخصصی است.

   دسترسی به خدمات مختلف در حوزه های مختلف پزشکی می تواند راهگشایی باشد تا کلیه خدمات مورد نیاز را بصورت منسجم و در یک محل در اختیار بیماران محترم قرار دهد.

   گروه درمانی پزشکی فوق تخصصی تندرستی در نظر دارد تا با برترین کیفیت و بهترین دسترسی ، سرویس ها و خدمات خود را در منطقه کرج ارائه داده و بر اساس اهداف کلان خود، گامی در توسعه سلامت و تندرستی جامعه بر دارد. بدیهی است این تلاش با همت مدیریت این مجموعه در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان می تواند بهترین گزینه ای باشد برای همشهریان عزیز.
Text Box:   توجه اکید به دغدغه های بیماران، تسهیل در امر دسترسی سریع به برترین پزشکان متخصص و فوق تخصص استان ، ایجاد ارتباط مستمر با بیماران در زمینه بهبود و پیگیری تا مرحله نهایی از مجموعه اهدافی است که مدیریت مجموعه را برای گام نهادن در راه درمان ، سلامتی و تندرستی جامعه روز به روز به این امر خطیر پایبند تر نموده است.


   گروه فوق تخصصی تندرستی به منظور تحقق اهداف کلان و استراتژیک خود به منظور ارتقاء سطح کیفیت خدمات خود با استفاده از روش های نوین مدیریت کیفیت به توسعه و بهبود مستمر اهمیت ویژه ای داده و بر این اساس با توجه به استانداردهای بین المللی به تدوین اهداف ، فرآیند ها و شاخص های پایش و اندازه گیری فرآیندها پرداخته و مدیریت مجموعه به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی مشتری خود را متعهد به اجرای صحیح فرآیند ها از مرحله تماس تا مرحله بهبود کامل و پایش میزان رضایتمندی مشتری می داند.
هدف ما
- ارائه بهترین فضای فیزیکی 
- بهره گیری از بهترین تجهیزات 
- بهره گیری از بهترین نیروی انسانی متخصص در ارائه خدمات
- تکریم و احترام به بیمار 
- رضایتمندی مشتریان 
- رعایت استاندارد های بین المللی در ارائه خدمات در حوزه سلامت
- ارتقای مستمر کیفیت خدمات

 34235303(026)

34233240(026)

34234191(026)

معرفی

شماره  تماس  تعیین وقت قبلی : 09021235303

 

 

 

 

آدرس : کرج ، مهر ویلا ، بلوار درختی ، بین سه راه تهران و میدان عطار ، ساختمان پرنیان ، طبقه 2

تلفن تماس:

 34235303(026)

34233240(026)

تلفکس:

34234191(026)

my widget for counting
<>

معرفی خدمات

تیم پزشکی

اخبار و رویداد ها

کانال های ارتباطی